Maja Dziarnowska: Agnieszka starała się mnie kąsać

26.07.2015

Maja Dziarnowska: Agnieszka starała się mnie kąsać
Maja Dziarnowska stoczyła zaciętą walkę ze swoją klubową koleżanką Agnieszką Bilską o tytuł mistrzyni Polski w sprincie w olimpijskiej klasie RS:X. - Agnieszka starała się mnie kąsać – przyznała deskarka SKŻ Ergo Hestia Sopot.

 

- Stoczyłam fajną walkę z Agnieszką Bilską, która nieustannie starała się mnie kąsać. Cały czas musiałam również być bardzo czujna, bo w ostatnim finałowym wyścigu, który był trochę inaczej punktowany niż poprzednie starty, nie mogłam przypłynąć dalej niż jedno miejsce za Agnieszką. Te kalkulacje nie były jednak potrzebne, bo wygrałam także ostatni wyścig i zostałam pierwszą mistrzynią Polski w sprincie – stwierdziła.

Czwarta zawodniczka mistrzostw Europy podkreśliła również bardzo dobrą organizację tej imprezy oraz jej walory szkoleniowe. -To był dla nas rewelacyjny trening. Generalnie te regaty nie różniły się przebiegiem od naszych zwyczajowych zajęć, ale fakt, że miały rangę mistrzostw Polski sprawił, że wszystkie dziewczyny były dodatkowo zmotywowane. Zawody były również dobrze zorganizowane, dopisała nam także pogoda. Przez trzy dni miałyśmy również okazję ścigać się, a tym samym ćwiczyć w zmiennych warunkach. Rywalizowałyśmy w słabym, silnym i bardzo silnym wietrze, który raz wiał od morza, a innym razem od brzegu, nie zabrakło także sporych fal. Górna boja znajdowała się prawie na plaży, zatem cały czas trzeba było zachować czujność i bacznie się rozglądać. Generalnie to były moje warunki – przyznała mistrzyni Polski.

 

Ostatnie wiadomości:

 • Przybytek i Kołodziński mistrzami Polski w klasie 49er

  26.07.2015 16:42

  Przybytek i Kołodziński mistrzami Polski w klasie 49er

  Łukasz Przybytek i Paweł Kołodziński zostali w mistrzami Polski w klasie 49er. O sukcesie duetu AZS AWFiS Gdańsk zadecydowała większa liczba wygranych wyścigów. W imprezie rywalizowało siedem załóg.

 • Agnieszka Bilska: powoli się rozkręcam

  26.07.2015 15:53

  Agnieszka Bilska: powoli się rozkręcam

  Agnieszka Bilska zadowolona była z zajęcia w mistrzostwach Polski w sprincie w olimpijskiej klasie RS:X drugiego miejsca. - Wróciłam do tej klasy rok temu i powoli się rozkręcam – zapewniła zawodniczka SKŻ Ergo Hestia Sopot.

 • Maja Dziarnowska: Agnieszka starała się mnie kąsać

  26.07.2015 15:29

  Maja Dziarnowska: Agnieszka starała się mnie kąsać

  Maja Dziarnowska stoczyła zaciętą walkę ze swoją klubową koleżanką Agnieszką Bilską o tytuł mistrzyni Polski w sprincie w olimpijskiej klasie RS:X. - Agnieszka starała się mnie kąsać – przyznała deskarka SKŻ Ergo Hestia Sopot.

 • Maja Dziarnowska mistrzynią Polski w sprincie w klasie RS:X

  26.07.2015 15:06

  Maja Dziarnowska mistrzynią Polski w sprincie w klasie RS:X

  Maja Dziarnowska (SKŻ Ergo Hestia Sopot) została pierwszą mistrzynią Polski w sprincie w olimpijskiej klasie RS:X. Kolejne miejsca zajęły jej klubowe koleżanki Agnieszka Bilska i Karolina Lipińska.

 • Minister Adam Korol: to dobrze wydane pieniądze

  26.07.2015 13:55

  Minister Adam Korol: to dobrze wydane pieniądze

  Minister Sportu i Turystyki podkreślił na konferencji prasowej w Gdyni, że warto inwestować ministerialne środki w Polski Związek Żeglarski. - Po wynikach widać, że to dobrze wydane pieniądze – zapewnił Adam Korol.

 • Komunikat nr 3 Komisji Regatowej - MP w Sprincie

  25.07.2015 20:34

  Komunikat nr 3 Komisji Regatowej - MP w Sprincie

  W zakładce pliki dostępne są wyniki oraz komunikat z informacjami o czasach startów poszczególnych klas w dniu 26.07

Zobacz wszystkie >

Live ticker:

Live ticker

Aktualnie nie trwa żadna transmisja

Zobacz archiwum transmisji >

Zostań Fanem na Facebook'u:

Media